خانه / در شهرستان / بانوان تکواندو کار شهرستان مه ولات ۱۳ مدال رنگارنگ در مسابقات چند جانبه شهرستان گناباد کسب کردند+تصاویر
بانوان تکواندو کار شهرستان  مه ولات ۱۳ مدال رنگارنگ در مسابقات چند جانبه شهرستان گناباد کسب کردند+تصاویر

بانوان تکواندو کار شهرستان مه ولات ۱۳ مدال رنگارنگ در مسابقات چند جانبه شهرستان گناباد کسب کردند+تصاویر

تیم تکواندو بانوان شهرستان مه ولات که در مسابقات چند جانبه تکواندو گناباد حضور پیدا کرد، موفق به کسب چندین مدال رنگارنگ برای شهرستان مه ولات شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی نگین مه ولات ؛این مسابقات در سه رده سنی خردسالان  ، نونهالان و نوجوانان  در روز پنجشنبه ۱۴ مردادماه در شهر «گناباد» به مناسبت دهه کرامت و روز دختر برگزار شد که ۶ تیم از پنج شهرستان به نام های کاشمر الف، کاشمر ب، مه ولات، گناباد، بیدخت و خواف بایکدیگر به رقابت پرداختند.

 

در این مسابقات  تکواندوکاران  مه ولات  با ۲۱ ورزشکار به مربیگری اکرم لالوزایی نایب رئیس  هیئت تکواندو  در این رقابت‌ها حضور یافتند و موفق به کسب ۶ مدال طلا، ۴ نقره و ۳ برنز شدند.

 

گفتنی است :در این رقابتها ریحانه مهدیزاده، محدثه مومنی، نجمه بنایی، سیده ستایش موسوی، فاطمه محمدپور و بهار فاتحی مدال طلا را تصاحب کردند و  آرزو حاجقلی، فاطمه قلی پور، ریحانه لالوزایی و سحر خوش سیرت مدال نقره از آن خود کردند و فرزانه خوش سیرت، هانیه زارعی و بهار دلدار به کسب مفام سوم و مدال برنز راضی شدند.

 

photo_2016-08-07_19-07-22

 

 

انتهای پیام/*

درباره سایت رسمی عبدل آباد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا