خانه / در شهرستان / دوره باز آموزی امداد و نجات در جمعیت هلال احمر مه ولات برگزار شد
دوره باز آموزی امداد و نجات در جمعیت هلال احمر مه ولات برگزار شد

دوره باز آموزی امداد و نجات در جمعیت هلال احمر مه ولات برگزار شد

سرپرست جمعیت هلال احمر مه ولات از برگزاری دوره باز آموزی امداد و نجات در این شعبه خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی نگین مه ولات ؛ محمد امانی با اشاره به نیاز امدادگران و نجاتگران به توان افزایی و ارتقاء کیفی مهارت ها ابراز داشت : ایجاد آمادگی هر چه بیشتر نیروهای امدادی ، تقویت حس مشارکت و ارتباط بین گروهی ، استفاده از توان امدادی نیروهای آموزش دیده در عرصه های مختلف عملیاتهای امداد و نجات بسیار حائز اهمیت است .
وی با بیان اینکه این دوره بازآموزی به منظور توان افزایی و تقویت مهارت های امدادی و حفظ وآمادگی بیشتر برای امداد رسانی به مسافرین وسوانح جاده ای برگزار شده است افزود با توجه به افزایش حجم مسافرت ها ، حضور عوامل امدادی هلال احمر به منظور کاهش حوادث و پاسخگوئی هر چه بیشتر به سوانح جاده ای از جمله دلایل دیگر برگزاری دوره آموزشی فوق است .
سرپرست جمعیت هلال احمر مه ولات اولویت اصلی هلال احمر را توان افزایی امدادی و افزایش آمادگی رویارویی با حوادث دانست و گفت آموزش‌ های به روز امدادگران و نجاتگران نیز یکی از برنامه‌های مهم هلال احمر این شهرستان به شمار می رود تا آمادگی کامل جهت خدمت‌رسانی به مردم ایجاد شود .
امانی گفت : در این دوره ، فراگیران ، ضمن شرکت در کلاسهای تئوری و کارگاه های تخصصی عملی از مباحثی مانند مروری بر امداد و کمکهای اولیه ، ارزیابی صحنه حادثه ، رها سازی و حمل مصدوم و مباحث تخصصی جاده بهره مند شدند .

انتهای پیام/*

درباره سایت رسمی عبدل آباد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا