خانه / در عبدل آباد / همزمان با هفته دولت/ افتتاح آسفالت خیابان شهید چمران عبدل آباد مه ولات با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و هشتصد میلیون ریال
همزمان با هفته دولت/ افتتاح آسفالت خیابان شهید چمران عبدل آباد مه ولات با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و هشتصد میلیون ریال

همزمان با هفته دولت/ افتتاح آسفالت خیابان شهید چمران عبدل آباد مه ولات با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و هشتصد میلیون ریال

 

همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور امام جمعه ، فرماندار ،بخشدار مرکزی و مسئولین ادارت شهرستان مه ولات  آسفالت خیابان شهید چمران با هزینه بالغ بر دو میلیارد هشتصد میلیون ریال  افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی نگین مه ولات ؛ همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور امام جمعه ، فرماندار ،بخشدار مرکزی و مسئولین ادارت شهرستان مه ولات  آسفالت خیابان شهید چمران افتتاح و به بهره برداری رسید.

.

ریاست بنیاد مسکن شهرستان مه ولات در آیین افتتاحیه پروژه آسفالت خیابان چمران روستای عبدل آباد ضمن  تبریک هفته دولت اظهار داشت: پروژه آسفالت خیابان چمران با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستا و همکاری بنیاد مسکن به بهره برداری رسیده است.

فرامرز فهیم در خصوص جزییات این پروژه افزود :خیابان چمران به طول ۷۸۰۰ متر مربع آسفالت گردیده که مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال از اعتبارات بنیاد مسکن در این پروژه هزینه شده است

در ادامه ریاست شورای اسلامی عبدل اباد ضمن تشکر از فرمانداری و بخشداری شهرستان عنوان کرد: پروژه  آسفالت خیابان چمران  توسط شورای اسلامی و دهیاری و همکاری بنیاد مسکن و مشارکت ۱۰%  اهالی خیابان چمران  با مبلغ  دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال  به بهره برداری رسید.

محمد رضا خداشناس در پایان با تاکید بر اینکه افتتاح این پروژه  خواسته به حق مردم عبدل اباد و ساکنین خیابان چمران بوده ، خاطر نشان کرد: خوشحالیم که افتخار این خدمت نصیب شورای اسلامی و دهیاری  شده و علیرغم کمبود بودجه شاهد افتتاح این پروژه بودیم.

وی افزود:آسفالت و جدول گذاری قسمتی بازگشایی شده خیابان اصلی و کوچه شهید علیداد ، تعویض شبکه آبرسانی فرسوده عبدل آباد از جمله خواسته های مردم عبدل اباد می باشد که امیدواریم با همکاری مسئولین در اینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری آنها باشیم.

انتهای پیام/*

درباره سایت رسمی عبدل آباد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا