خانه / دسته‌بندی نشده / اولین کانون غنچه های هلال احمر و فضای دوستدار کودک در شهرستان مه ولات برپا شد
اولین کانون غنچه های هلال احمر و فضای دوستدار کودک در شهرستان مه ولات برپا شد

اولین کانون غنچه های هلال احمر و فضای دوستدار کودک در شهرستان مه ولات برپا شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مه ولات از برپایی اولین کانون غنچه های هلال و فضای دوستدار کودک با همت مرکز امور جوانان شعبه خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی نگین مه ولات ؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مه ولات از برپایی اولین کانون غنچه های هلال و فضای دوستدار کودک با همت مرکز امور جوانان شعبه خبر داد .
محمد امانی خاطر نشان کرد : با هماهنگی های به عمل آمده اولین کانون غنچه های هلال احمر و فضای دوستدار کودک با همکاری مهد کودک صدف در شهرستان فیض آباد برپا شد که کودکان سنین پیش از دبستان با عضویت در کانون غنچه های هلال احمر می توانند در فعالیت های بشردوستانه شرکت کنند و با نهادینه‌سازی فرهنگ نوع‌دوستی ،نیکوکاری و خدمات بشردوستانه در بین کودکان و افزایش آگاهی در زمینه فعالیت‌های امدادی و عام‌المنفعه به اهداف عالیه ی جمعیت هلال احمر جامه ی عمل پوشاند .
امانی افزود : فراهم آوردن زمینه های لازم برای نقش آفرینی مهد کودک ها به عنوان کانون کسب تجربیات تربیتی محلی و بستر سازی مناسب ترویج فضایل اخلاقی و انسجام اجتماعی ، تقویت مهدهای کودک در جهت مقابله با حوادث و بلایای طبیعی به علت وجود آسیب پذیر ترین قشر در میان آنها ، نهادینه سازی فرهنگ نوع دوستی و ایثار در میان کودکان با تأسی از آموزه های دینی و آشنایی کودکان با نکات امدادی و پیشگیرانه و موضوعات بشردوستانه از جمله اهداف ایجاد کانون غنچه های هلال احمر می باشد که امیدواریم شاهد بهبود عملکرد و افزایش تعداد کانون غنچه های هلال احمر در سطح شهرستان باشیم .
وی با اشاره به اهمیت برپایی فضای دوستدار کودک گفت : ایجاد این فضا در کودکان موجب سر لوحه قرار دادن مهر و محبت و دوست داشتن و کمک و احترام به انسانها میشود .

 

photo_2016-10-20_07-35-50

انتهای پیام/*

درباره خانم عصمت بقال

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا